https://www.facebook.com/milovniceknihcte/

Aktuálně IV.

8. října 2018 v 9:10 | Zuzana |  Aktuálně
Ahoj po dlouhé době Vás vítám u nového Aktuálně. Smějící se


Od našeho posledního setkání uběhla celkem dlouhá doba to uznávám a taky uznávám, že neumám plnit to co si naplánuji. Ale snad to ted brzy doženu.

Jinak za poslední přibližen týden jsem dočetla dvě knihy a jednu přečetla celou.
Mezi dočtené knihy patří kniha od Tibora Roda jménem Mona Lisa Virus z nakladatelství Omega. Musím říct, že tako kniha mě opravdu mile překvapila a autorovi se opravdu povedla. Není to detektivka ani triller v pravém slova smyslu, jedná se spíše o takovou jakoby pátrací knihu (jo popis jako noha). Určitě jí doporučuji těm co mají rádi DAna Browna. Na tuto knihu bude v blízké době recenze takže se můžete tešit Smějící se

Dále jsem dočetla knihu od Charlese Dickinse jménem Vánoční povídky z nakladatelství Albatros vydanou v roce 1984. S touto knihou jsem se trochu trápila a zasekla se na ní. Jak už název napovídá tak to je povídková kniha. V knize jsou tři povídky, které spojuje předvánoční, vánoční či povánoční čas. Vánoční koleda se četla celkem dobře a i rychle. Povídka Zvony se mi nelíbila vůbec, nevím proč proste mi nesedla. A poslední povídka Cvrček na krbu se mi líbila nejvíce a také jsem jí nejrychleji přečetla.

Přečtená kniha byla od autorky Marcely Remeňové jménem Osm světů: Seznámení. No na to jak mám tuto knihu dlouho a jak se celkem i líbí tak mě mírně sklamala. Jako jo uznávám, že je napsána náctiletou autrokou takže bylo od začátku jasné že to nejspíše nebude nic extra, ale hodnocení má vcelku ucházející (69%). No protě a jednoduše kniha pro mě byla celkem zklamaní a určitě si nebudu kupovat další díly a tuto knihu pošlu někam dál.

Tak to by bylo tak nějak všechno, co jsem v poslední době přečetla a teď tedy nečtu momentálně nic.

Jinak v tomto týdnu uveřejním článek o tom jak se mi líbilo na Knižním Veletrhu v HB Smějící se

Mějte se krásně :-) Ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama